RETRO STREFA FOTOGRAFICZNA

Przywraca do czasów dzieciństwa, aktywuje stare wspomnienia i dodaje nowe!
Retro strefa fotograficzna to bardzo prosty, a dodatkowo zabawna "maszyna czasu" na Twojej imprezie
RETRO STREFA
RETRO STREFA
RETRO STREFA
RETRO STREFA
RETRO STREFA
RETRO STREFA
RETRO STREFA
RETRO STREFA
RETRO STREFA
RETRO STREFA FOTOGRAFICZNA

Chcesz zanurzyć się w dalekie beztroskie dzieciństwo? Poczuć się jak swobodny nastolatek? Strefa zdjęć w stylu retro będzie nie tylko doskonałym dodatkiem do otoczenia na imprezie, ale także doskonałym "tłem" do tworzenia zdjęć tematycznych!

Składa się z trzech kluczowych elementów:

1) Retro telewizory. Tak, tak, te, które pamiętamy z dzieciństwa.

2) Platforma dla telewizorów. Składa się z drewnianych skrzyń.

3) Treść. Filmy tematyczne, animowane logo, statyczne zdjęcia.

Co zawiera wynajem

Telewizory Retro
Cena wynajmu zawiera podstawowe wyposażenie Retro strefy fotograficznej, która obejmuje 6 małych telewizorów teleskopowych. Jeśli interesują Cię niestandardowe formaty stref, daj nam znać, a my obliczymy ilość sprzętu potrzebnego do realizacji pomysłu.
Tworzenie design-projektu statycznych obrazów
Opierając się na Twoich preferencjach dotyczących tematu imprezy lub charakterystyce firmy, stworzymy dla Ciebie statyczne makiety zdjęć, które zostaną wyświetlone na telewizorze. W przypadku zainteresowania animacją lub treściami wideo, koszt zostanie oceniony indywidualnie, ponieważ cena jest uzależniona od stopnia skomplikowania projektu.
Dojazd i montaż / demontaż
Oferujemy dojazd za darmo, montaż oraz demontaż retro strefy fotograficznej w ramach ceny wynajmu. W sytuacji, gdy konieczny jest transport sprzętu poza Warszawę na odległość przekraczającą 30 km od granic miasta, koszt zostanie ustalony na podstawie dodatkowych przejechanych kilometrów.
Platformy do telewizorów
W celu zapewnienia stabilności i integralności strefy fotograficznej, telewizory retro są umieszczone na dedykowanej platformie. Ta platforma jest tworzona z użyciem skrzyń lub palet i jest wliczona w cenę wynajmu.
Pozytywny MEM BOX menadżer
Nasz profesjonalny menadżer wydarzenia nie tylko dba o płynność imprezy, ale także pomaga gościom w znalezieniu idealnych pozy do udanych zdjęć. Dzięki niemu każdy może zachować wspaniałe wspomnienia z wydarzenia, utrwalone w naturalnych i uśmiechniętych chwilach.
Dodatkowe usługi
Strefa fotograficzna może być maksymalnie spersonalizowana i dostosowana do Twojej firmy. W tym celu oferujemy dodatkowe dwie usługi brandingowe:


  1. Branding platform dla telewizorów. Mogą być pomalowane w firmowym kolorze, ozdobione logo lub unikatowymi napisami.
  2. Opracowanie firmowej animacji. Treści na telewizorach można zaprojektować specjalnie dla Ciebie. Oprócz animowanego logo na ekranach można umieścić prawie wszystko, od krótkich filmików z informacjami o firmie, po grafikę stworzoną w charakterystycznych kolorach w stylu gry "Mario". I wiele wiele innych, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

Te dodatki pozwolą Strefie Retro zabłysnąć oraz dodać do wydarzenia coś wyjątkowego.
DANE TECHNICZNE
Prąd
Aby zapewnić prawidłowe działanie strefy fotograficznej, niezbędne jest dostarczenie co najmniej jednego gniazdka 220 V o mocy do 1 kW. Ważne jest, aby gniazdko znajdowało się w odległości nie większej niż 30 m od miejsca instalacji retro strefy fotograficznej.
Plac
Aby zainstalować strefę, konieczne jest przydzielenie przestrzeni o powierzchni 3x1,5 m. Ważne jest, aby powierzchnia podłogi była płaska, bez pagórków i dołów, a także, aby strefa fotograficzna nie miała bezpośredniego dostępu do wilgoci.
Montaż
Aby rozładować wszystkie elementy strefy fotograficznej, a także ją zainstalować i podłączyć, zalecamy zarezerwować co najmniej 3 godziny przed rozpoczęciem imprezy na montaż.
Jak to działa
1
Przygotowywanie
W zależności od Twoich życzeń dostosowujemy strefę fotograficzną, opracowujemy zawartość i przesyłamy ją na telewizory.
2
Montaż
W dniu imprezy kilka godzin przed jej rozpoczęciem ustawiamy strefę fotograficzną na miejscu.
3
Cheese!
Twoi goście stają na tle strefy fotograficznej, pozują lub wygłupiają się tak, by fotograf mógł uchwycić te chwile.
4
Posmak
Gotowe zdjęcia zachwycają gości swoją jakością.
Opcje wykonania Retro Strefy fotograficznej
Klasyczna Strefa fotograficzna z telewizorami. Standardowo Strefa fotograficzna składa się z 6 telewizorów retro ułożonych w kształcie piramidy na drewnianych podstawkach.

Rozszerzona retro strefa fotograficzna. Do wersji podstawowej można dodawać telewizory w nieograniczonej ilości i ustawiać je w różnych pozycjach (np. szachownica, w kształcie wielkich liter logo, w kształcie dużej choinki itp. w zależności od życzeń).

Wyjątkowa strefa fotograficzna z telewizorami Retro. Do wersji podstawowej można opracować unikalny tematyczny "Backsplash", duże kartonowe akcesoria w stylu retro (na przykład radiomagnetofon, opakowanie "Stimorol" itp.).

Opowiedz nam o koncepcji imprezy bardziej szczegółowo, a my zaoferujemy Ci najbardziej odpowiednią opcję.

3 powody, dla których warto wynająć retro strefę fotgraficzną na imprezę

Objętość
Strefa fotograficzna jest dość obszerna i zauważalna. W ten sposób będzie służyć nie tylko jako doskonała interaktywność, ale także jako element otoczenia.
Emocje
Wszystko, co sprowadza nas z powrotem do dzieciństwa, daje przyjemne emocje. Strefa zdjęć w stylu retro, szczególnie z odpowiednią treścią, wywoła burzę pozytywnych emocji.
Wielofunkcyjność
Strefa fotograficzna może być używana nie tylko na imprezach w stylu retro, ponieważ ma wiele możliwości: z telewizorów lub konstrukcji trzymającej można układać wszelkiego rodzaju kształty: logo, choinkę. Dlatego strefa może być również używana na konferencjach i zimowych imprezach świątecznych.
Retro Strefa Fotograficzna - Portfolio Membox