FOTOLUSTRO

Nowoczesna i wysmakowana fotobudka nowej generacji! Doskonały sposób na wzbogacenie imprezy o natychmiastowe zdjęcia w unikalnym, nowym formacie!
FOTOLUSTRO
FOTOLUSTRO
FOTOLUSTRO
FOTOLUSTRO
FOTOLUSTRO
FOTOLUSTRO
FOTOLUSTRO
FOTOLUSTRO
FOTOLUSTRO
FOTOLUSTRO
Kiedy fotobudki debiutowały na rynku, błyskawicznie zdobyły popularność, dzięki dostarczaniu ludziom fantastycznych emocji i magicznych wspomnień. Współcześnie, by wzbogacić imprezę i zaciekawić gości, nawet jeśli już znają fotobudki, ważne jest zachowanie głównej idei - natychmiastowego drukowania zdjęć. Przecież to nietuzinkowe zdjęcia skłaniają ludzi do cierpliwego oczekiwania w kolejce.

Na to wyzwanie odpowiada FotoLustro.

Odkryjesz, że robienie selfie nigdy nie było tak proste i zabawne! FotoLustro to pełnowymiarowe lustro, jednocześnie ekran dotykowy umożliwiający robienie zdjęć. Możesz dodawać napisy bezpośrednio na zdjęciach, natychmiast je drukować lub przesyłać na e-mail. Co najważniejszy, goście widzą siebie w pełnej postaci, co sprawia, że eksperymentowanie lub organizowanie improwizowanej sesji zdjęciowej jest prostsze i bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Możemy również spersonalizować tło i dodać gadżety, aby Twoje zdjęcia były jeszcze bardziej wyjątkowe.

Kontakt z nami, aby dowiedzieć się więcej o FotoLustrze i uzyskać cennik.


ZALETY FOTOLUSTRA
Unikatowość:

W Warszawie, FotoLustro to rzadka forma rozrywki, co gwarantuje wyjątkowe efekty WOW i zabawę wśród gości!

Uniwersalność:

Bez względu na skalę lub format imprezy - od prywatnych uroczystości, przez festiwale, po konferencje - działania związane z fotografowaniem cieszą się ogromną popularnością. To oznacza, że FotoLustro to doskonały wybór niezależnie od okazji, włącznie ze ślubami.

Estetyczność:

Nasz gadżet prezentuje się niezwykle stylowo i elegancko, stanowiąc jednocześnie element dekoracyjny, który doskonale uzupełnia atmosferę Twojej imprezy. Mogą to być animacje, które będą jeszcze bardziej magiczne dzięki FotoLustro.

CO ZAWIERA WYNAJEM

"Pod klucz"
Dokładnie! Kiedy wybierasz którąkolwiek z naszych atrakcji, oferujemy pełen pakiet usług, w którym zawarte są wynajem, instalacja i kompleksowa obsługa. To rozwiązanie "pod klucz", które znacząco ułatwia życie organizatorom i wszystkim planującym wydarzenie.
Doradztwo
Z pewnością porozmawiamy z Tobą o wszystkich wymaganiach technicznych, omówimy czas pracy i dodatkowe rekwizyty. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych "niespodzianek" w dniu wydarzenia.
Dojazd
Dostarczamy cały sprzęt w dowolne miejsce na terenie Warszawy i 30 km od granic miasta. Logistyka na większe odległości jest omawiana indywidualnie.
Montaż
Zamontujemy strefę w całości, sprawdzimy wszystkie ustawienia i nieprzerwane działanie strefy
Pozytywny MEM BOX menadżer
Przez cały czas pracy FotoLustra będziesz z naszym menadżerem, który zwróci uwagę gości na atrakcję, a także w razie potrzeby pomoże Ci zrobić zdjęcia.
Dodatkowe możliwości
Branding obudowy
Branding obudowy to dodatkowy element otoczenia, który wspiera tematykę imprezy. Zaprojektujemy dla Ciebie projekt FotoLustro i przekształcimy go w rzeczywistość.

Branding ramki na zdjęcia
Oprócz lustra opracujemy projekt ramki na zdjęcia dla Twojej imprezy.
DANE TECHNICZNE
Zamów FotoLustro na wesele, konferencję, festiwal, urodziny i inne wydarzenia, a oprócz wielu pozytywnych emocji otrzymasz bardzo prostą w obsłudze i instalacji interaktywność. Wszystko, czego potrzebujemy od Ciebie:
Prąd
FotoLustro do użytkowania potrzebuje gniazdka 220 V o mocy do 1 kW. Gniazdo nie powinno znajdować się dalej niż 30 m od miejsca instalacji.
Plac
Aby uzyskać wolny dostęp do atrakcji, należy zapewnić przestrzeń z płaską podłogą i baldachimem/dachem. Do sprawnego wysyłania zdjęć na maila potrzebny będzie punkt dostępu do Internetu.
Montaż
Instalacja odbywa się za wczasu, dlatego przed rozpoczęciem imprezy należy zarezerwować co najmniej 1 godzinę na montaż konstrukcji i podłączenie atrakcji.
JAK TO DZIAŁA
Wszystko jest bardzo proste i intuicyjne. FotoLustro jest wyposażone w specjalny ekran dotykowy i komórkę wydawania zdjęć.

4 proste kroki w drodze do uzyskania fajnego zdjęcia:
1
Start
Dotknij ekranu dotykowego. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
2
Fotografowanie
Poczekaj kilka sekund na błysk.
3
Druk
Gotowe zdjęcie można wydrukować lub wysłać na e-mail.
4
Zabawa
Udostępnij swoje zdjęcie znajomym w sieciach społecznościowych.

4 powody, dla których warto wynająć FotoLustro na imprezę

Jeśli nadal masz wątpliwości, oto niezwyciężone argumenty, dlaczego FotoLustro idealnie pasuje do Twojej imprezy:
Uniwersalność
Sama koncepcja FotoLustra doskonale komponuje się przy konferencjach biznesowych jako możliwość zrelaksowania się, ale także podczas hucznej Sylwestrowej imprezy jako niesamowita rozrywka gości.
Lakoniczność
Neutralny wygląd urządzenia sprawia, że świetnie wkomponowuje się ono w klimat różnego rodzaju wydarzeń. Oferta FotoLustra obejmuje szeroki wachlarz usług, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
Emocje
FotoLustro daje nie tylko pozytywne emocje, ale także fajne natychmiastowe zdjęcia.
Wieloaspektowość
Atrakcja łatwo dostosowuje się do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zabawy, czy tylko sprzętu do strefy atrakcji.