FOTOGRAF INTERAKTYWNY

Cała impreza stanowi jedną obszerną strefę fotograficzną. Fotograf interaktywny to specjalista w swoim fachu, zajmujący się fotografowaniem, natomiast fotobudka pozwala na natychmiastowy wydruk zdjęć!
FOTOGRAF INTERAKTYWNY
FOTOGRAF INTERAKTYWNY
FOTOGRAF INTERAKTYWNY
FOTOGRAF INTERAKTYWNY
FOTOGRAF INTERAKTYWNY
FOTOGRAF INTERAKTYWNY
FOTOGRAF INTERAKTYWNY
ИНТЕРАКТИВНЫЙ ФОТОГРАФ
FOTOGRAF INTERAKTYWNY
"Kiedy będą gotowe zdjęcia?"to jedno z kluczowych pytań, które interesuje każdego gościa po imprezie. Teraz wyobraź sobie, że nie będziesz musiał czekać 2, a nawet więcej tygodni, zanim będziesz mógł cieszyć się miłymi wspomnieniami. Rozwiązaniem jest system "interaktywny fotograf".

Podłączając go do sprzętu fotografa, który przechwytuje te same zdjęcia na żywo, masz możliwość drukowania zdjęć w czasie rzeczywistym bezpośrednio na imprezie. Gdy fotograf zrobi zdjęcie, natychmiast pojawią się one w fotobudce. Wszystkie zdjęcia są wyświetlane na ekranie i automatycznie brandowane. Każdy gość w dowolnym momencie imprezy może podejść do" drukarki", wybrać swoje zdjęcia i je wydrukować. Miły bonus dla wszystkich gości. W tym samym czasie oryginały są przechowywane u fotografa.

Internet nie jest wymagany do działania systemu. Może funkcjonować zarówno z nim, jak i bez niego. Co jest szczególnie przydatne w przypadku zajęć na świeżym powietrzu.

Все мероприятие – одна большая фотозона.
Интерактивный фотограф: профессионал снимает, фотобудка печатает!

Co zawiera wynajem

Interaktywny fotograf
Cena wynajmu obejmuje sam system, który pozwala "wydobyć" materiał ze sprzętu fotografa i wyeksportować go do fotobudki. Ponadto przeprowadzamy konfigurację systemu oraz jego przetestowanie.
Fotobudka
Głównym zadaniem systemu jest drukowanie zdjęć w czasie rzeczywistym. Budka Fotograficzna pełni nie tylko funkcję drukarki, ale także ekranu, na którym możesz wybrać ze wszystkich zdjęć odpowiednie
Opracowanie projektu ramki na zdjęcia
Zaprojektujemy wizualizację markowej ramki do zdjęć z Twojej imprezy. W ten sposób goście nie tylko otrzymają zdjęcia, ale również pewny rodzaj markowej pocztówki z piękną ramką.
Wysyłanie zdjęć na email
Każdy może nie tylko wydrukować swoje zdjęcia, ale także przesłać je na email bezpośrednio z fotobudki.
Nieograniczone drukowanie zdjęć
Zdjęcia się nie skończą. Każdy gość będzie mógł wydrukować swoje zdjęcia w nieograniczonej ilości. Wygląda na to, że nadszedł czas, abyś całkowicie zaktualizował album.
Pozytywny MEM BOX menadżer
Pozytywny MEM BOX menadżer Przez cały czas działania atrakcji będzie z Tobą nasz menadżer, który będzie nadzorował sprawne działanie strefy. Także będzie pomagał gościom przy drukowaniu zdjęć.
Montaż / demontaż / dostawa
Aby system działał, musimy nie tylko zintegrować go ze sprzętem fotografa, ale także dostarczyć, zainstalować budkę fotograficzną. Te opcje są wliczone w cenę atrakcji. Darmowa dostawa w Warszawie i do 30 km od granic miasta. Większe odległości są omawiane indywidualnie.
Dodatkowe możliwości
Fotograf
Możesz przyciągnąć swojego fotografa na wydarzenie lub zapytać nas o to, a my zaprosimy jednego lub więcej profesjonalistów w zależności od wielkości imprezy.
Fotobudka
Cena podstawowa obejmuje wynajem jednej fotobudki. Jeśli jednak mówimy o imprezach o większej skali, zalecamy zapewnienie kilku punktów z fotobudkami, w których można będzie wydrukować zdjęcia.
Konfiguracja sieci
"Interaktywny fotograf" działa zarówno z dostępem do Internetu, jak i bez dostępu. W przypadku braku wi-fi lub niestabilnego połączenia możemy samodzielnie skonfigurować sieć lokalną.
Rozpoznawanie twarzy
Jako dodatkową opcję można skonfigurować program do rozpoznawania twarzy. Umożliwia on skanowanie twarzy gościa i znajdowanie wszystkich zdjęć z nim zrobionych. To znacznie przyspiesza proces wyszukiwania pożądanych zdjęć.

Dane techniczne dla instalacji interaktywności

Elektryczność
Niezbędna platforma dla 1 budki fotograficznej to 1x1 m. takie wymiary powinny być przewidziane dla 1 punktu drukowania zdjęć. Ważne jest, aby pamiętać, że podczas pracy na otwartej przestrzeni należy zapewnić namiot.
Jeśli zaprosisz swojego fotografa, musi on posługiwać się aparatem Canon z funkcją Wi-Fi (aby "interaktywny fotograf" działał poprawnie, model aparatu musi zostać wcześniej uzgodniony).
Aby skonfigurować / zainstalować i sprawdzić działanie strefy, potrzebujemy 2 godziny. Konieczne jest ustalenie tego czasu przed rozpoczęciem imprezy.
Punkt podłączenia jest niezbędny do drukowania zdjęć w fotobudkach. Do każdego punktu potrzebne jest 1 gniazdo o mocy do 1 kW (220 V).
Plac
Sprzęt fotografa
Montaż
Jak to działa
1
Cheese
Profesjonalny fotograf w swoim normalnym trybie wykonuje zdjęcia. "Uśmiechnij się, patrz w obiektyw, zaraz wyleci ptaszek :)!».
2
Wprowadzanie danych
Zdjęcia są automatycznie przesyłane do systemu i wyświetlane na ekranie fotobudki.
3
Wybór zdjęć
W specjalnym punkcie, w którym zainstalowana jest fotobudka, gość szuka swoich zdjęć na ekranie.
4
Druk
Po wybraniu zdjęcia następuje proces drukowania. Aby to przyspieszyć, nasz menadżer pomaga gościom.
Możliwości brandingu
Fotobudka
Fotobudka. Możemy okleić obudowę fotobudki Twoim logo lub logo o tematyce imprezy. Wizualizacja jest uzgadniana z góry. Podczas imprezy otrzymujesz unikalną strefę, która pasuje do stylu firmy lub stylu imprezy. Branding odbywa się za pomocą folii samoprzylepnej.

Ramka
Każde zdjęcie podczas drukowania może być oprawione w markową ramkę: pionową lub poziomą. Makieta jest opracowywana na podstawie Twoich życzeń i z góry uzgadniana.
3 powody, dla których warto zamówić interaktywnego fotografa
Oszczędność czasu
Interaktywny fotograf pozwala uniknąć długich oczekiwań na zdjęcia od fotografa. Standardowy czas przetwarzania raportu fotograficznego od profesjonalisty wynosi 2 tygodnie. Możliwość natychmiastowego wydrukowania wykonanych zdjęć pozwoli przyśpieszyć ten czas.
Efekt zaskoczenia
Nikt nie spodziewa się od razu zobaczyć, jakie zdjęcia fotograf zdążył zrobić podczas imprezy. Ponieważ zdjęcia są eksportowane do fotobudki w czasie rzeczywistym, możesz niemal natychmiast śledzić cały raport fotograficzny.
Brak kolejek
Strefa fotograficzna z natychmiastowym nadrukiem zawsze przyciąga wielu gości. Czasami prowadzi to do kolejek. Ze względu na fakt, że interaktywny fotograf zamienia absolutnie dowolny punkt w strefę fotograficzną, fotobudka działa wyłącznie jako "drukarka", co znacznie przyspiesza proces drukowania. Goście mają ten sam radosny efekt, a jednocześnie nie marnują czasu!