FOTOBUDKA 360

SlowMo 360, Video Spinner 360, Video Selfie 360 to innowacyjna technologia, która tworzy unikalne klipy z niesamowitymi efektami w formacie 360 stopni.
FOTOBUDKA 360
FOTOBUDKA 360
FOTOBUDKA 360
FOTOBUDKA 360
FOTOBUDKA 360
FOTOBUDKA 360
FOTOBUDKA 360
FOTOBUDKA 360
FOTOBUDKA 360
FOTOBUDKA 360
FOTOBUDKA 360
Fotobudka 360 lub selfie 360° to interaktywny sprzęt, za pomocą którego można nagrać ekskluzywny film. Jest to pełnoprawna strefa wideo składająca się z zmechanizowanej platformy, na której znajdują się fotografowani uczestnicy. Dookoła nich obracają się kamery z określoną prędkością w trybie SlowMo 360. Efekty spowolnienia i przyspieszenia, możliwość korzystania z różnych rekwizytów, brandowanie wideo oraz dodawanie muzyki w tle tworzą imponujące wideo selfie, które będziesz chciał udostępnić w mediach społecznościowych.
смотреть видео
смотреть видео

Fotobudka 360 z profesjonalną kamerą Panasonic i efektownym oświetleniem scenicznym.

Aparat ma funkcję stabilizacji, która pozwala usunąć wszelkie drgania. Wysoka jakość obrazu, zdolność tłumienia szumów oraz szczegółowość wideo, niezależnie od jakości oświetlenia - to istotne zalety aparatu Panasonic.
CO ZAWIERA WYNAJEM
Nieograniczona liczba klipów
Koszt jest ustalany na podstawie czasu wynajmu Fotobudki 360, więc masz możliwość nagrywania filmów bez ograniczeń. Jeśli nie jesteś zadowolony z efektu końcowego, zawsze masz opcję zastąpienia go nowym nagraniem.
Branding klipów wideo
Opracujemy niestandardowy projekt ramki wideo dla Fotobudki 360, zgodnie z Twoimi życzeniami. W cenę wliczone jest tworzenie brandingu 2D.
Podkład muzyczny
Dobieramy muzykę idealnie dopasowaną do charakteru Twojej imprezy. Współpracując z nami, nie musisz się obawiać o to, że filmy Twoich gości zostaną usunięte z mediów społecznościowych z powodu problemów z prawami autorskimi.
Dojazd za darmo
Zapewniamy darmowy dojazd nie tylko na terenie całej Warszawy, ale także poza nią (w promieniu 30 km od granic miasta).
Pozytywny MEMBOX menadżer
Nasz ekspert doradzi Ci, jak właściwie pozować na podium Fotobudki 360, udzieli wskazówek dotyczących zachowania i ruchu, aby stworzyć atrakcyjny klip.
Wysyłanie filmów na messengery i e-mail
Twoi goście mogą wysłać powstałe klipy na swój adres e-mail lub messengery.
Profesjonalne oświetlenie
Dzięki użyciu profesjonalnego oświetlenia, nasze klipy wideo prezentują się znakomicie nawet w warunkach całkowitej ciemności.
Zbieranie adresów e-mail
Udostępniamy klientowi listę adresów e-mail zebranych na imprezie.
DANE TECHNICZNE

01. PLAC

Płaska podłoga. Wymagane powierzchnie: - 3x3 m dla Fotobudki 360 z kamerą GoPro, - 5x5 m dla Fotobudki z kamerą Panasonic oraz dodatkowymi panelami LED.

02. PRĄD

Gniazdko 220 V w odległości 30 m od miejsca instalacji Fotobudki 360. Maksymalna moc do 1 kW

03. INTERNET

Aby przesyłać filmy, goście potrzebują hotspotu WI-FI/3G / 4G lub udostępniamy mobilny Internet.

04. INSTALACJA NA ZEWNĄTRZ

Podczas instalacji na zewnątrz potrzebne jest zadaszenie przed deszczem i słońcem.

05. CZAS MONTAŻU I DEMONTAŻU

Czas na instalację sprzętu wynosi 1 godzinę, na demontaż—20-30 minut.

06. Przepustowość

Na filmie może być od 1 do 4 osób. Aby na placu można było swobodnie się poruszać, najlepiej ograniczyć się do 3 zaproszonych.

07. Prędkość

30 sek – 1 osoba

JAK TO DZIAŁA
1
Start
Menadżer MEMBOX zachęca gości do nagrania interesującego klipu wideo. Wyjaśnia, że mają swobodę w wykonywaniu dowolnych ruchów, zgodnie z tym, co im przyjdzie na myśl, co dodatkowo przyczyni się do dobrej zabawy!
2
Przebieg
Aparat przelatuje wokół osób, a czas fotografowania wynosi 7 sekund. Następnie filmy są dzielone na fragmenty, na które każdy ma możliwość nakładania różnych efektów (odwrócenie, spowolnienie, przyspieszenie) oraz różnych filtrów.
3
Wynik
W zaledwie 20 sekund po zrobieniu zdjęcia otrzymasz dynamiczne wideo selfie w formacie 360 stopni, z wcześniej dostosowanymi efektami i brandingiem.
4
Wysyłanie filmów
Goście mają możliwość obejrzenia stworzonego filmu w galerii internetowej Fotobudki 360 oraz przesłania go sobie poprzez platformy messengera lub e-maila.

MOŻLIWOŚCI BRANDINGU FOTOBUDKI 360

  1. Branding urządzenia:
  • Okrągły plac, na którym stoją goście.

2. Branding wideo:
  • Wizualny: Bazując na Twoich preferencjach, projektujemy spersonalizowaną ramkę wideo. Może być to zarówno format 2D, jak i 3D.
  • Audio: Tworzymy ścieżkę dźwiękową z Twoją muzyką lub dostosowujemy utwory zgodnie z Twoimi życzeniami.
FILMIKI Z NASZYCH IMPREZ

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ
FOTOBUDKĘ 360

Trend tego roku
To aktualna forma rozrywki. Wszyscy goście z entuzjazmem udostępniają gotowe klipy w mediach społecznościowych.
Zajmuje mało miejsca:
- 3x3 m dla Fotobudki 360 z aparatem Go-Pro,
- 5x5 m dla Fotobudki 360 z aparatem Panasonic
Zamawiane na różne wydarzenia:
wesela, prezentacje, otwarcia barów, restauracji, wystaw
Koszt
Doskonały stosunek ceny do jakości. Niska cena atrakcji, która generuje wspaniałe filmiki. Podobne atrakcje okolicznościowe na rynku są znacznie droższe.
Promocja Twojej marki w sieciach społecznościowych
Wszystkie filmy są oznaczone Twoim brandem, a goście chętnie promują Twoją markę wśród swoich subskrybentów na platformach społecznościowych.