Little Planet - i cały świat będzie po Twojej stronie!

A podbój własnej planety będzie jeszcze łatwiejszy!
LITTLE PLANET
LITTLE PLANET
LITTLE PLANET
LITTLE PLANET
LITTLE PLANET
LITTLE PLANET
LITTLE PLANET
LITTLE PLANET
LITTLE PLANET
LITTLE PLANET

Przekracz granice i twórz inspirujące zdjęcia! Jasna strefa fotograficzna "Little Planet" to atrakcja, która wzbogaci energią i pozostawi wspaniałe pamiątkowe zdjęcia. Prosta technologia wykorzystująca chroma key oraz fotobudka z natychmiastowym drukiem zdjęć pozwoli gościom cieszyć się tą podróżą do centrum swojej własnej planety.

Tworzymy wyjątkową planetę, którą każdy będzie mógł odwiedzić!

CO ZAWIERA WYNAJEM

Chroma key
Zielone płótno, dzięki któremu na gotowym zdjęciu widać tło z planetą, którą wybierzesz.
Fotobudka
Wersja podstawowa obejmuje wynajem fotobudki na 3 godziny z nieograniczonym drukiem zdjęć. Z Little Planet nikt nie odejdzie bez zdjęcia.
Dojazd
Dostarczymy Little Planet na Twoją imprezę w dowolnym miejscu na terenie Polski. A w Warszawie i do 30 km od granic miasta dostarczamy za darmo.
Montaż / demontaż
W cenę wynajmu fotobudki wliczony jest montaż/demontaż, który wykonamy przed rozpoczęciem imprezy.
Opracowanie wizualizacji
Opowiedz nam o swoich życzeniach, a my zaprojektujemy dla Ciebie do 3 opcji unikatowych planet. Podczas wydarzenia każdy gość będzie mógł wybrać opcję według własnych upodobań i zrobić zdjęcia na jej tle.
Pozytywny MEM BOX menadżer
Pozytywny MEM BOX menadżer- to osoba, która będzie towarzyszyć gościom przez cały czas pracy strefy fotograficznej. Pomoże Ci wybrać planetę, podpowie gdzie stanąć, uruchomi tryb fotografowania i po prostu naładuje Cię pozytywną energią.
DANE TECHNICZNE
Prąd
Aby podłączyć budkę fotograficzną, bez której cała interaktywna "mała planeta" nie jest możliwa, potrzebujesz 1 gniazda o mocy 220 V.
Plac
Aby zainstalować platformę, musi ona spełniać dwa kryteria: musi być zamknięta i mieć powierzchnię 5x5 m. w przypadku instalacji strefy fotograficznej na zewnątrz konieczne jest zapewnienie namiotu lub baldachimu o odpowiednim rozmiarze.
Montaż
Ważne jest, aby wziąć pod uwagę czas instalacji. Potrzebujemy 2 godzin, aby zainstalować i sprawdzić działanie strefy fotograficznej.
Jak to działa
1
Tworzenie planety
Przede wszystkim tworzymy dla Ciebie unikatowy obraz planety, który stanie się tłem dla zdjęć.
2
Start
Czas na pozowanie. Stań w centrum chroma key’a i nie ruszaj się przez kilka sekund.
3
Druk
Fotobudka robi zdjęcie. Zamiast zielonego tła na gotowym zdjęciu zobaczysz siebie w centrum własnej planety.
Możliwości brandingu
Fotobudka. Na przyciągnięcie jeszcze większej uwagi do strefy Little Planet pozwoli branding fotobudki. Może być ozdobiona logo firmy lub całkowicie dostosowana do koncepcji uroczystości.

Tło. Tworząc unikatowe tło małej planety, dodamy do wizualizacji dowolne elementy.

Ramka na zdjęcia. Dzięki możliwości natychmiastowego drukowania zdjęć gotowe zdjęcia mogą być brandowane unikatową ramką z nazwą imprezy, logo i innymi informacjami.

3 powody, dla których warto wybrać strefę fotograficzną Little Planet na swoją imprezę Niepowtarzalność

Niepowtarzalność
Dzięki temu, że tła z planetami są zaprojektowane dla Ciebie indywidualnie, otrzymujesz w pełni spersonalizowaną strefę na imprezę.
Różnorodność
Zaprojektujemy dla Ciebie 3 opcje planet. Zamiast jednej strefy fotograficznej otrzymujesz aż 3.
Uniwersalność
Strefa fotograficzna idealnie pasuje do każdej koncepcji wydarzenia, dzięki temu, że do każdego tła można dodać charakterystyczne elementy marki.