KRZESŁO WIZJI

Chcesz, abyśmy nauczyli Twoich gości tego, jak patrzeć w przyszłość? Wystarczy usiąść i posłuchać, aby zdobyć nowe spojrzenie na to, co przynosi jutro.
KRZESŁO WIZJI
KRZESŁO WIZJI
KRZESŁO WIZJI
KRZESŁO WIZJI
KRZESŁO WIZJI
KRZESŁO WIZJI
KRZESŁO WIZJI
KRZESŁO WIZJI
KRZESŁO WIZJI
KRZESŁO WIZJI
KRZESŁO WIZJI
KRZESŁO WIZJI
Przenieś się na chwilę na tę wyjątkową imprezę, gdzie ogromna scena, strefa fotograficzna i bufet tworzą atmosferę niezapomnianą. Przechodzisz przez tłumy ludzi, kiedy nagle dostrzegasz małe, świecące jasnoniebieskie krzesło umieszczone gdzieś pośrodku, które przyciąga Cię, byś zbliżył się do niego. Co się stanie, gdy usiądziesz na tym krześle?

Głos robota przekazuje Twoim pracownikom, że przyszłość to morze udanych transakcji, zwiększona satysfakcja klientów, uznania od szefa i zwiększony budżet na kawę. Każda idea bliska Twojemu pracownikowi zostanie wypowiedziana przez nasze Krzesło Wizji :)
Głos płynący z wnętrza krzesła skanuje Cię, a po bliższym poznaniu wypowiada jedną z 200 przepowiedni dotyczących Twojej przyszłości! Brzmi intrygująco, prawda? Dzięki naszej niezwykłej atrakcji, to staje się możliwe!
JEŚLI
Będziesz miał płaską podłogę o powierzchni 1 m
Gniazdo 220 V w odległości 30 metrów od miejsca instalacji i mocy do 1 kW
(a to napewno będziesz miał)
ZAPEWNIMY CIĘ
Nieograniczoną liczbę przepowdni - każdy z gości będzie miał możliwość odkrycia swojej przyszłości!
Dojazd za darmo na tereniu Warszawy oraz 30km poza nią
Niezapomniane wrażenia gości wydarzenia
Możliwości brandingu
Jesteśmy w stanie dostosować ekran pod kątem brandingowego wizerunku. Możemy dodać statyczny obraz z wybranym przez Ciebie logo oraz wykorzystać kolory marki w projekcie.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KRZESŁO WIZJI?

Po pierwsze, takiej atrakcji znajdziesz nigdzie, jest absolutnie wyjątkowa.
Po drugie, przy minimalnych kosztach i warunkach technicznych uzyskasz niesamowitą zabawę dla gości.
Po trzecie, czy nie zastanawiasz się nad tym, co przewidziałoby Ci nasze krzesło?
Fotobudka AI
Najnowsze technologii który tworzy unikalne i zabawne obrazy, to przekształcanie zwykłych fotografii w wyjątkowe kreacje.
Poznaj inne atrakcje, które komponują się z Krzesłem Wizji
Magic Scanner
Ta atrakcja integruje obraz Twojej ulubionej postaci w magicznym lustrze. Poprzez przeswietlenie pewnych obszarów ciała lustrem z efektem transformacji, goście mogą zobaczyć na dużym ekranie telewizyjnym obraz ulubionej postaci, który jest poddawany przekształceniu.