Fotobudka Magazyn

FOTOBUDKA MAGAZYN
FOTOBUDKA MAGAZYN
FOTOBUDKA MAGAZYN
FOTOBUDKA MAGAZYN
FOTOBUDKA MAGAZYN
FOTOBUDKA MAGAZYN
FOTOBUDKA MAGAZYN
FOTOBUDKA MAGAZYN
FOTOBUDKA MAGAZYN
FOTOBUDKA MAGAZYN
FOTOBUDKA MAGAZYN
FOTOBUDKA MAGAZYN
Fotobudka Magazyn lub Zdjęcia jak z okładki magazynu lub Magazine Cover to modyfikacja fotobudki, która pozwala poczuć się jak prawdziwa gwiazda na okładce znanego magazynu.

Możliwości wykorzystania Fotobudki Magazyn są nieograniczone i nadaje się ona do różnych formatów wydarzeń: od imprez firmowych po przyjęcia urodzinowe i wesela. Czy Twoja firma obchodzi urodziny i chciałbyś uwiecznić ten wyjątkowy dzień? Na szablonie okładki magazynu umieścimy wszystkie istotne elementy Twojej firmy i tej uroczystości, zapewniając każdemu pracownikowi poczucie bycia istotną częścią tego wydarzenia.

Jak wygłąda strefa na evencie?

Dlaczego warto wybrać nasze rozwiązanie?
Fotobudki Magazyn dostępne na rynku są ogromne. Owszem, pozwalają one na umieszczenie wielu osób na zdjęciu, jednak ze względu na plastik prawie każde zdjęcie będzie miało odblaski, a także światło wewnątrz pudełka sprawia, że oświetlenie jest nierównomierne.

My natomiast oferujemy kompaktowe rozwiązanie i gwarantujemy wysoką jakość zdjęć dzięki używanej przez nas studyjnej lampie błyskowej.

czy
TWOJE KORZYŚCI
Zdjęcia wysokiej jakości dzięki profesjonalnemu aparatu oraz drukarce. Szybkość drukowania zdjęć to zaledwie 12 sekund na jedno zdjęcie.
Jakość zdjęć
Nasz event-menedżer nie tylko pokaże, jak robić świetne zdjęcia na MEMBOX, ale także rozbawi Twoich gości.
Pozytywny event-menedżer ;)
MEM BOX idealnie wpisuje się w każde wnętrze. Twoi goście będą zachwyceni ;)
Optymalny design
Płacisz tylko za czas, a otrzymujesz nieograniczony wydruk zdjęć
Nieograniczone zdjęcia

W Warszawie i do 30 km od granic miasta dojazd za darmo.

Darmowy dojazd
Udostępnij swoje zdjęcia na portalach społecznościowych bezpośrednio podczas imprezy
Portale społecznościowe
TIK-TOK MASHUP
Nasza interaktywna strefa wideo oferuje szybki i profesjonalny montaż krótkich filmów, które z pewnością wyróżnią się na Twoich mediach społecznościowych. Dodajemy elementy graficzne, tekstowe, muzykę i efekty specjalne, tworząc treści gotowe do podzielenia się nimi ze światem.
Odkryj również atrakcje, które mogą Cię zainteresować.
FOTOBUDKA RGB
Fotobudka z zaawansowaną technologią oświetlenia: mieszając światła czerwone, niebieskie i zielone, uzyskujemy światło białe. Umieszczając ją w ciemnym pomieszczeniu, nie tylko tworzymy atmosferyczne zdjęcia, ale także dodajemy tajemniczości otoczeniu.