Super zoom
Zamieniając momenty w niezapomniane wspomnienia
SUPER ZOOM
SUPER ZOOM
SUPER ZOOM
SUPER ZOOM
SUPER ZOOM
SUPER ZOOM
SUPER ZOOM
SUPER ZOOM
SUPER ZOOM
SUPER ZOOM
SUPER ZOOM
Z SuperZOOM podnosimy poziom doznań związanych z festiwalami i wydarzeniami masowymi poprzez uchwytywanie niesamowitych chwil z odległości, które naprawdę zadziwiają. Umieszczone dziesiątki, a nawet setki metrów dalej, nasze potężne kamery wyposażone w obiektywy ultra-zoom dyskretnie wykonują wysokiej jakości zdjęcia i tworzą panoramiczne GIF-y, które oddają wielkość Twojego wydarzenia, wszystko to bez widoczności dla uczestników.
Jak to działa?
Instalujemy stację wyposażoną w zaawansowane aparaty fotograficzne w znacznej odległości od wyznaczonej strefy pozowania. Uczestniki wydarzenia są zapraszani do przyjęcia pozycji, spoglądając w dal, gdy są uchwyty przez naszą zaawansowaną technologię SuperZOOM. Ten innowacyjny system nie tylko tworzy GIF-y, ale także szybko przetwarza obrazy, aby były gotowe do udostępnienia w mediach społecznościowych.
Ta konfiguracja nie tylko przyciąga uwagę uczestników swoją nowością, ale także zapewnia im pamiątkę z wydarzenia, łącząc w sobie nowoczesną technologię z zabawą i zaangażowaniem.
Gdzie można to zastosować?

 • Imprezy plenerowe
  Pokaż skalę swojej firmy, organizując imprezę firmową w plenerze!
 • Miasta
  Umieść Super Zoom w starym mieście, gdzie tłumy turystów chętnie zechcą uwiecznić podobne wspomnienia filmowe.
 • Festiwale
  Szczęśliwe twarze, które przyszły zobaczyć swój ulubiony zespół i ogromny obiekt, uchwycone w jednym ujęciu.
 • Wydarzenia sportowe
  Dzięki Super Zoom fani nie muszą już próbować zmieścić się na selfie ze swoimi przyjaciółmi – miejsca wystarczy dla wszystkich.
Dlaczego Super Zoom jest idealnym narzędziem marketingowym?
 • Kompaktowe rozwiązanie
  Gdy większość atrakcji fotograficznych i wideo zajmuje sporo miejsca, Super Zoom wymaga tylko dwóch statywów i komputera, co pozwala na umieszczenie go w wielu miejscach
 • Branding klipów
  Na każdym filmiku można umieścić wszystkie niezbędne elementy graficzne firmy lub wydarzenia, co oznacza, że po udostępnieniu filmu w mediach społecznościowych tysiące osób zwróci uwagę na Twoją markę.
 • Zbiór danych w celach marketingowych
  Opcja zwiększająca sprzedaży. Przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych zgodnie z RODO.
Niech Super Zoom zamieni twoje wydarzenie w niezapomniany spektakl wizualny, gdzie każdy uśmiech i każda chwila są pięknie uchwycone z niezwykłego punktu widzenia!