FOTOMOZAIKA

Fotomozaika to idealna fotoatrakcja dla teambuildingu.
FOTOMOZAIKA

FOTOMOZAIKA

FOTOMOZAIKA

FOTOMOZAIKA

FOTOMOZAIKA

FOTOMOZAIKA

FOTOMOZAIKA

FOTOMOZAIKA

FOTOMOZAIKA

FOTOMOZAIKA

FOTOMOZAIKA

FOTOMOZAIKA

Obecnie żadne wydarzenie z dziedziny usług eventowych, czy to konferencja biznesowa, ślub, impreza firmowa, czy też rocznica, nie może obejść się bez interaktywnej rozrywki dla gości. Wyróżnione usługi, które umożliwiają uchwycenie ulotnych chwil w formie zdjęć, stanowią już istotny element takich okazji. Wybór odpowiedniej opcji zależy od twojego celu aktywności. Na przykład, wyjątkowym sposobem na ukazanie ogólnego znaczenia danej sprawy dla każdej zaangażowanej osoby jest stworzenie ściany fotograficznej z zdjęciami uczestników.

Z setek, tysięcy lub dziesiątek małych zdjęć (w zależności od liczby obecnych gości) tworzy się imponujący panel o określonym wzorze. To może być logo korporacji, portrety nowożeńców lub jubilata.

Sam panel jest podzielony na numeryzowaną siatkę, w której każdy kwadrat zostanie zapełniony zdjęciem uczestnika.

MOŻLIWE OPCJE

Fotomozaika-offline
Fotomozaika - offline zbiera się w czasie rzeczywistym bezpośrednio na Twojej imprezie z wydrukowanych zdjęć.
Fotomozaika-online
Podczas wydarzeń online, jesteśmy w stanie zbierać zdjęcia, które uczestnicy publikują w mediach społecznościowych pod określonym hashtagiem lub przesyłają do specjalnego bota w Telegramie. Na ich podstawie tworzymy imponujące zdjęcia online w czasie rzeczywistym.

Dodatkowo, oferujemy możliwość dostarczenia fizycznej kopii zdjęcia fotomozaiki, tak abyś mógł zachować trwałą pamiątkę z wydarzenia.

* proporcje Fotomozaiki zmieniają się w zależności od logo / obrazu
CO ZAWIERA WYNAJEMPanel
Dostosowujemy rozmiar panelu w zależności od planowanej liczby zdjęć. Oferujemy różne opcje, w tym 100, 200, a nawet 1000 lub więcej zdjęć.

Fotobudka
Dzięki specjalistycznej drukarce zdjęcia z fotobudki możesz wydrukować nie tylko w tradycyjnej formie, ale również jako naklejki. To świetny efekt, który z pewnością ucieszy wszystkich uczestników eventu.
Tworzenie design-projektu
Możemy zaproponować własne rozwiązania artystyczne lub spełnić życzenia klientów w zakresie projektowania wizualnego.

Wersja elektroniczna
Wszystkie zdjęcia zostaną zapisane w formie elektronicznej, w razie potrzeby będzie można uzyskać wirtualną wersję mozaiki.
Specjalista
Na każdym wydarzeniu zawsze dostępni są dwaj nasi reprezentanci. To oni odpowiadają na pytania gości, zapewniają konfigurację urządzenia oraz szybko udzielają wsparcia technicznego. Dodatkowo, pełnią kluczową rolę w prowadzeniu interaktywnych działań, które dodają wyjątkowy wymiar Twojemu wydarzeniu. Możesz być pewny, że zabawa będzie bardzo udana!
Transport i montaż
Przywieziemy całe niezbędne wyposażenie techniczne na miejsce imprezy, zmontujemy konstrukcje i sprzęt. Po zakończeniu imprezy - wykonamy demontaż.

DANE TECHNICZNE

01. PODŁĄCZENIE DO PRĄDU
W promieniu 30 metrów od miejsca instalacji powinien znajdować się punkt podłączenia do prądu (220 W mocy do 1 kW);
02. WOLNA PRZESTRZEŃ OD 6 m.kw.
Warunki lokalowe powinny obejmować gładką, pozbawioną nierówności powierzchnię bez wilgoci. W przypadku budowy na zewnątrz, markiza jest niezbędna w celu ochrony przed opadami i słońcem, przy temperaturze od 0 do +35 stopni.
03. POSIADANIE POŁĄCZENIA Z SIECIĄ INTERNET
Hotspot internetowy to WI-FI/3G/4G. umożliwia on wysyłanie filmów do sieci społecznościowych w dowolnym momencie.
04. CZAS NA INSTALACJĘ
Aby zainstalować konstrukcje i sprzęt, potrzebujemy około godziny.
JAK TO DZIAŁA

Aby przyciągnąć uwagę odwiedzających, schemat pracy powinien być niezwykle prosty i zrozumiały. W przeciwnym razie istnieje ryzyko negatywnej reakcji publiczności. W przypadku fotomozaiki system jest tak intuicyjny, jak to możliwe i łatwo angażuje gości w proces.

1
Tworzenie treści
Uczestnik zostaje sfotografowany w fotobudce. Istnieje możliwość otrzymania oddzielnego wydruku tych zdjęć w rozmiarze 5x15 lub 10x15 za dodatkową opłatą. Jeśli brakuje danych do dekorowania panelu, możemy skorzystać z informacji dostarczonych przez fotografa imprezy (poprzez naszą usługę interaktywnego fotografa, dostępną pod linkiem na stronie) oraz za pomocą hashtag printer'a, który automatycznie wybiera wiele zdjęcia opublikowane na Instagramie z oznaczeniem imprezy.
2
Otrzymujemy naklejkę
Nasza profesjonalna drukarka tworzy zdjęcia na papierze samoprzylepnym. Na odwrocie każdego zdjęcia umieszczamy numer, odpowiadający numerowi na siatce fototapety. Rozmiar fotomozaiki jest dostosowywany do wymiarów stoiska oraz liczby gości. Opcje to kwadraty o rozmiarach 5x5 cm, 7x7 cm lub 10x10 cm.

3
Tworzymy obraz
Gość odnajduje na panelu komórkę o określonym numerze i umieszcza w niej swoje zdjęcie.
OPCJE BRANDINGU

1. Mozaika ze zdjęć: W większości przypadków ostateczny obraz uzyskany z montażu fotomozaiki to logo Twojej firmy. (Projekt panelu jest wliczony w cenę)

2. Branding obudowy fotobudki do drukowania naklejek.

DLACZEGO WARTO WYNAJĄĆ FOTOMOZAIKĘ NA IMPREZĘ

Atrakcja jest niezwykle elastyczna: możemy stworzyć fotomozaikę dla dowolnej liczby uczestników, spełniając niemal każde życzenie klienta odnośnie projektu wizualnego. To, co naprawdę się liczy, to znaczenie tej atrakcji: każda osoba ma swoją wartość i jest ważna dla wspólnej sprawy!
Nasza fotomozaiką – zabawa dla wszystkich gości!