Drukarka do drukowania na artykulach spożywczych i tekstyliach

Uniwersalna mini drukarka - pomoże całościowo oznaczyć imprezę logiem firmowym i sprawi, że impreza będzie jeszcze bardziej wyjątkowa!
FOOD PRINTER
FOOD PRINTER
FOOD PRINTER
FOOD PRINTER
FOOD PRINTER
FOOD PRINTER
FOOD PRINTER
FOOD PRINTER
FOOD PRINTER
Drukarka do drukowania na żywności oraz kawie
To rewelacyjna innowacja! Drukowanie obrazów na napojach i artykułach spożywczych naprawdę dodaje wyjątkowości każdej imprezie czy wydarzeniu. Tworzenie spersonalizowanych napojów czy produktów spożywczych z logo lub grafiką klienta to nie tylko doskonała forma brandingu, ale także sposób na wyróżnienie się i zapadnięcie w pamięć uczestników.


Dzięki temu nie tylko tworzysz wyjątkową atmosferę, ale także zaskakujesz i zachwycając gości. Drukarka o wielofunkcyjnym zastosowaniu brzmi rewelacyjnie, umożliwiając szybkie i efektowne znakowanie różnych przedmiotów i materiałów.
Принтер для еды
Możliwości drukarki
Drukowanie na żywności.
W tym celu wykorzystujemy specjalny atrament spożywczy, który jest całkowicie bezpieczny i, oczywiście, jadalny. Możesz, więc, nanieść logo swojej firmy na kanapki, sery, ciastka, desery itp., dzięki czemu przerwa na kawę lub deser stanie się naprawdę niezwykła.

Druk na tekstyliach.
Drukowanie na jedzeniu nie jest jedyną możliwą funkcją tego kompaktowego urządzenia. Dzięki niemu możesz w czasie trwania imprezy stworzyć strefę pełną różnego rodzaju aktywności: oznaczanie torb lnianych, umieszczanie obrazów na koszulkach, czapkach. Należy pamiętać, że do drukarki używamy różnych wkładów atramentowych, zarówno z tuszem wodoodpornym, jak i zwykłym. Jest to istotne w przypadku, gdy organizujemy niestandardową strefę aktywności na imprezie. Tak więc, zamiast bransoletek, każdy gość może otrzymać „znaczek"na koszulce, który po praniu zniknie!

Drukowanie na niestandardowych powierzchniach.
Drukarka spożywcza nadaje się również do drukowania obrazów na skórze, plastiku, metalu, szkle itp. Dodać logo na kieliszki, znaczki imienne bezpośrednio na imprezie okaże się czymś bardzo prostym!

Cechy i zalety sprzętu do szybkiego brandingu

Kompaktowość.
Drukarka jest bardzo lekka i mała. Jej rozmiar możemy porównać do rozmiaru myszki komputerowej, a to oznacza, że może być ona używana w dowolnym miejscu.
Łatwość.
Obsługa drukarki jest bardzo prosta i intuicyjna. Łączy się ona ze smartfonem poprzez Wi-Fi, a aktywujemy ją jednym przyciskiem.
Uniwersalność.
Drukarka do żywności może być używana jako narzędzie do dodatkowego efektu WOW (drukowanie na potrawach, napojach itp.), jako pomocnik na imprezie (do oznaczania plakietek, bransoletek, notesów i itp.), jako dodatkowa aktywność (np. nadruki na koszulkach, torbach, czapkach itp.).
Moc.
Baterii wystarcza na 6 godzin. W tym 1 wkład wystarcza do wydrukowania około 400 stron formatu A4.
Różnorodność.
Drukarka może drukować zarówno tekst, jak i obraz. Zarówno czarno-biały obraz, jak i kolorowy. W przypadku mini drukarek wkłady atramentowe są kompatybilne z różnymi tonerami (wodoodpornymi, łatwymi do wymazania, spożywczymi, ale też standardowymi).
Dla jakich imprez idealnie się nadaje drukarka?
Konferencje.
Urozmaicaj przerwy kawowe i oznaczaj posiłki logo swojej firmy.

Festiwale.
Spraw, aby strefa rejestracji była ciekawsza i przykuwająca uwagę gości. Zamiast standardowych bransoletek wejściowych użyj nadruku na koszulce lub dłoni osoby. Tatuaż zamiast bransoletki to świetny pomysł! Atrament można w każdej chwili zmyć.

Imprezy firmowe.
Twórz markowe prezenty dla swoich pracowników bezpośrednio na imprezie: kubki termiczne, koszulki, torby itp.
Co obejmuje wynajem?
Menadżer
Nasz menadżer skonfiguruje drukarkę, pokaże jak ona działa, dodatkowo, w razie takiej potrzeby, zostanie na imprezie, aby nadzorować strefę.
Doradztwo
Powiedz, jakie cele zamierzasz zrealizować, a my dopasujemy odpowiedni atrament i odpowiedni sprzęt do Twojej imprezy.
Dojazd
Dostarczymy drukarkę bezpośrednio do Twoich rąk (na terenie całej Warszawy i w promieniu 30 km od jej granic - za darmo).
Jak to działa?

4 proste kroki na drodze do wydruków:
1
Start
Menadżer poprosi Cię o wybranie naklejki z wcześniej przygotowanej kolekcji.
2
Ładowanie
Poczekaj kilka sekund, aż menadżer załaduje naklejkę
3
Druk
Drukarka do tatuażu nałoży naklejkę na powierzchnię produktu
4
Zabawa
Udostępniaj fajne zdjęcia znajomym w swoich mediach społecznościowych.