Malowanie AI

Odkryj swoją artystyczną moc w mgnieniu oka dzięki wsparciu sztucznej inteligencji i innowacyjnej technologii.
ARTYSTA AI
ARTYSTA AI
ARTYSTA AI
ARTYSTA AI
ARTYSTA AI
ARTYSTA AI
ARTYSTA AI
ARTYSTA AI
ARTYSTA AI
ARTYSTA AI
ARTYSTA AI
MALOWANIE AI

Malowanie AI to interaktywne lustro, w którym możesz tworzyć niesamowite obrazy przy pomocy naszej sztucznej inteligencji!

Atrakcja składa się z 55-calowego lustra, które umożliwia wyrażenie twojej kreatywności i stworzenie niepowtarzalnych zdjęć. Dzięki szybkiemu drukowaniu i przetwarzaniu, możesz natychmiast zobaczyć rezultat swojej pracy twórczej.

Dzięki sztucznej inteligencji MEMBOX AI, będziesz mógł rysować wspaniałe obrazy bezpośrednio na lustrze. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym artystą, czy po prostu uwielbiasz rysować, to interaktywne urządzenie zapewni Ci wyjątkowe wrażenia oraz możliwość wyrażenia swoich kreatywnych pomysłów.

Jak atrakcja prezentuje się na evencie

Nasza unikalna sztuczna inteligencja pozwala dostosować sposób przetwarzania rysunków do indywidualnych preferencji. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym artystą czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z rysowaniem, nasze narzędzia umożliwiają Ci osiągnięcie pożądanego efektu. Możesz wybrać stylizację zgodnie z Twoimi pragnieniami i zoptymalizować stopień przetwarzania, żeby tylko podkreślić najdrobniejsze detale. Nasza atrakcja z pewnością pozwoli wyrazić swoją kreatywność swobodnie.

CO SPRAWIA, ŻE NASZE ROZWIĄZANIE JEST WYJĄTKOWE?

Co zawiera cena wynajmu Malowania AI?

 • Duży ekran 55 cali
  Duży ekran dotykowy nie tylko ułatwia proces rysowania, ale także dodaje stylu podczas wszelkiego rodzaju imprez.
 • Nielimitowana iłość zdjęć
  Opłata za wynajem atrakcji zależy od czasu korzystania, nie od ilości zrobionych zdjęć.
 • Natychmiastowe pobranie rysunków
  Zawsze miło jest dostać coś na pamiątkę z wydarzenia, zwłaszcza jeśli jest to sztuka cyfrowa. Oferujemy możliwość natychmiastowego pobrania grafiki za pomocą kodu QR lub wysłania jej pocztą elektroniczną.
 • Opracowanie ramki
  Na podstawie Twoich życzeń przygotujemy kilka opcji ramek, które pomogą opowiedzieć historię tego niezapomnianego wydarzenia.
 • Dojazd, montaż i demontaż sprzętu
  Działamy na terenie całej Polski, a w Warszawie i w promieniu 30 km od jej granic - nie pobieramy dodatkowych opłat za dojazd.
 • Obsługa
  Na miejscu przez cały czas trwania eventu będzie z Tobą manager z firmy MEMBOX, który wprowadzi uczestnika w świat sztucznej inteligencji i nauczy go rysować jak Picasso.
Stwórz atmosferę, w której każdy gość wcieli się w rolę prawdziwego artysty!
Skontaktuj się z nami i opowiedz, jak planujesz wykorzystać Malowanie AI. Przedstawimy Ci wszystkie dostępne opcje oraz podamy cenę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Fotobudka AI
Najnowsze technologii który tworzy unikalne i zabawne obrazy, to przekształcanie zwykłych fotografii w wyjątkowe kreacje.
Poznaj inne atrakcje, które komponują się z Malowaniem AI
Krzesło Wizji
Krzesło ze sztuczną inteligencją wita się, gdy osoba na nie siada, a następnie przepowiada przyszłość. Można ustawiać dowolnie interesujące nas tematy: prognoza dla banków czy też prostsze sformułowania. Potrafi to także zważyć osobę.