MASH MACHINE

Mash Machine - atrakcja dla prawdziwych melomanów i DJ-ów! Jeśli jesteś osobą, która śpiewa pod prysznicem, to właśnie znalazłeś idealną rozrywkę dla siebie i swoich przyjaciół.
MASH MACHINE
MASH MACHINE
MASH MACHINE
MASH MACHINE
MASH MACHINE
MASH MACHINE
MASH MACHINE
MASH MACHINE
MASH MACHINE

CZYM JEST MASH MACHINE?

Masz Machinę to niezwykle prosta w obsłudze, ale niezwykle wciągająca muzyczna atrakcja, która pozwoli każdemu uczestnikowi imprezy poczuć się jak prawdziwy kompozytor. Dzięki tej atrakcji zrozumiesz, że tworzenie muzyki może być niezwykle łatwe. Przesuwając kostki po panelu, zbierzesz swoich "słuchaczy" na swoim "stadionie". Wierzymy, że tłum zebrał się wokół Ciebie, aby cieszyć się Twoim arcydziełem i obserwować cały proces tworzenia.
Mash machine to interaktywny stół muzyczny z czterema rodzajami kostek, dzięki połączeniu których tworzony jest miks muzyczny. Do twojej dyspozycji są bas, perkusja, partie wokalne, wyjątkowe melodie. W każdej kategorii znajdziesz 10 różnych dźwięków. Wyobraź sobie, ile różnych utworów możesz napisać. W tym samym czasie sam "stół", w zależności od tego, jak przesuniesz na nim kostki, doda melodie oraz przeróżne efekty. Jest to bardzo ciekawa interaktywność na imprezę, od której nie oderwiesz się sam, ani nie oderwiesz żadnego gościa imprezy
DODATKOWE
Oprócz samej fascynującej aktywności, Mash Machine ma dodatkową funkcjonalność, która stanowi znaczącą zaletę.
1
Branding
Możemy dodać logo zarówno na sam stół, jak i kostki ( tematyka imprezy lub logo Twojej firmy)
2
Przebieg
Podejdź do stołu i weź udział w warsztacie DJ’owym, który pozostawi naprawdę fajne wspomnienia.
3
Zabawa
Podczas cichej imprezy lub imprezy firmowej można używać słuchawek, aby nie przeszkadzać gościom. Ale bądźmy szczerzy, kto nie chciał by się bawić po całości?! ;)
Dlaczego warto wybrać Mash Machine?
Po pierwsze, atrakcja jest niezwykle intuicyjna. Każdy uczestnik imprezy, niezależnie od wieku czy umiejętności muzycznych, szybko może dołączyć do zabawy. Ponadto, nasz menadżer będzie zawsze dostępny, aby pomóc i odpowiedzieć na ewentualne pytania.
Po drugie, może jednocześnie uczestniczyć kilka osób. Twórz swoją własną markę muzyczną i bądź częścią zespołu.
Po trzecie ... wszystko, co musisz zrobić - połączyć ze sobą kostki i przeciągać je po stole. Nie ograniczaj wyobraźni. Warto spróbować połączyć kilka partii wokalnych i bitów w jednej melodii.
Co zawiera wynajem?
Montaż i demontaż strefy.
Jakościowa obsługa
Nasz event-menadżer pokaże, jak robić fajne mashupy na Mash Machine i bawić gości.
Pozytywny event-menadżer ;)
Mash Machine cieszy się dużym zainteresowaniem w Warszawie, dlatego też oferujemy bezpłatną dostawę nie tylko w stolicy, ale także w promieniu 30 km od granic miasta.
Darmowy dojazd
Wymagania techniczne
Oferujemy wynajem atrakcji zarówno w Warszawie, jak i w innych częściach Polski. Bez względu na odległość, wymagania dla wszystkich lokalizacji pozostają jednakowe.
01. PRĄD
W promieniu 30 metrów od miejsca instalacji powinien znajdować się punkt podłączenia do prądu (220 V mocy do 1 kW);
02. WOLNA PRZESTRZEŃ
Możemy zainstalować Mash Machine w pomieszczeniu lub pod baldachimem. Deszcz, palące słońce i inne warunki pogodowe niekorzystnie wpływają na urządzenie.
03. CZAS NA INSTALACJĘ:
Aby zainstalować Masz Machine i sprzęt, potrzebujemy ok. godziny czasu przed rozpoczęciem uroczystości.

MASH MACHINE WYNAJEM