Drukarka tatuażu na imprezy plenerowe
Małe urządzenie, które potrafi zachwycić tysiące osób!
Chcesz dodać niezapomniany element do programu swojej letniej imprezy?

W takim razie proponujemy zwrócić uwagę na prawdziwą innowację w świecie rozrywki - drukarkę tatuażu!
Zaletą wynajmu drukarki do tatuaży jest jej kompaktowość, mobilność oraz duża pojemność. Do stworzenia strefy z taką atrakcją wystarczy jeden stolik koktajlowy... a może nawet nie, jeśli nasz animator będzie przechadzał się po całej imprezie, oferując wykonanie tatuażu na pamiątkę.

Warto zauważyć, że proces naniesienia tatuażu zajmuje jedynie 3 sekundy, co oznacza, że każdy opuści to wydarzenie ze swoją stylową "dziarką" :)

Latem ludzie czują się swobodniej, bardziej otwarci na eksperymenty, dlatego na pewno zechcą pozostawić wzór na ciele.


Planujesz pokaz meczu Mistrzostw Europy w piłce nożnej? Z pomocą tatuażysty naniesiemy logotypy drużyn, aby każdy oglądający mógł znaleźć innych fanów tej samej drużyny.


Na festiwalu muzycznym można dodać logo sponsorów oraz napisy w stylu "I LOVE POP", co z pewnością ucieszy fanów tego lub innego gatunku muzycznego.


Zastanówmy się wspólnie, w jaki sposób możemy zaprezentować firmową maskotkę na pikniku rodzinym, aby zarówno dorośli, jak i dzieci mogli pozostawić sobie pamiątkowy tatuaż z tego wydarzenia.
Podsumowując...
Warto wynająć drukarkę tatuażu , jeśli chcesz dodać oryginalności swojemu wydarzeniu i stworzyć zabawę dla osób w każdym wieku, od dzieci po dorosłych.

Gwarantuje to również przyciągnięcie ich uwagi i może być potężnym narzędziem marketingowym, ponieważ każdy będzie chciał udostępnić zdjęcie swojego nowego tatuażu w mediach społecznościowych.